Topçu İnşaat | Antalya Topçu İnşaat WAGNER 3.BİNA Projesi

WAGNER 3.BİNA

PROJE HAKKINDA

TOPÇU İnşaat yaklaşık 20 yıldır Wagner Kablo’ ya hizmet sunmaktadır. Wagner Kablo, 1992 yılında Antalya Serbest Bölgesi’nde Otomotiv sektörü ihtiyacı başta olmak üzere kablo bağları üreten 4 kıtada 20’den fazla ülkeye ihraç yapan, gelişim ve değişim içinde olan çok uluslu bir firmadır.

DEĞİŞİM, hayatımızda kaçınılmaz! Bir yıllar hazır giyim üretimi için inşa edilmiş yapı, bugün değişen sahibine ve yapı kullanım amacına hizmet edebilmek için değişime dur demedi. Değişime ayak uydurarak TOPÇU inşaatın yardımıyla yeni bir fonksiyon kazandı.

Wagner Kablo’ nun 3. Binası 2015 yılı öncesinde atıl duruma düşmüş eski fonksiyonun dışına çıkarak Wagner Kablo tarafından sahiplenilerek, TOPÇU inşaatın desteğiyle yeniden hayat bulmuştur.

Biz, yapının taşıyıcı sistemini koruyarak binanın tüm tesisat altyapı ve üst yapısı ile birlikte mimari kullanım fonksiyonlarını projelendirerek, elektronik sanayide kablo konfeksiyon üretimine; bugünün teknolojik ve modern malzeme imkânlarını kullanarak, mühendislik çözümlerimiz ile birlikte kullanıma hazır hale getirdik.

02. Detaylar

Proje

Wagner Kablo A.Ş 3. Bina Tadilatı

Yatırımcı

Wagner Kablo A.Ş

Başlangıç Tarih

4 Aralık 2015

 Bitiş Tarih

23 Ocak 2016

Konumu

Antalya Serbest Bölge

İnşaat Alanı

5.000 m2

İşin Kapsamı

Projelendirme ve Anahtar Teslim Uygulama