Topçu İnşaat | Topçu İnşaat Hakkımızda

 

Topçu İnşaat; bir mimarlık bürosu ile 1969 yılında, bölgesindeki resmi kurum ve özel sektörün ihtiyacı olan yapıların mimari proje, kontrolörlük ve müşavirlik hizmetleri sunarak faaliyetine başlamıştır. Bugüne kadar tamamladığı İnşaat Taahhüt Hizmetleri ile 50 yılı tamamlamış, bölgesinde kalite ve güvenin adresi olmuştur.

Yatırımcının ihtiyaçlarına uygun Mimari ve Mühendislik Çözümleri sunarak, güncel teknolojinin sunduğu yenilikçi tasarım ve yapı tekniği ile ticari, konut, endüstriyel sanayi tesisleri yapımında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Deneyimli uzman ekibi, dünyadaki gelişmeleri takip eden yenilikçi vizyonu, inşaat ve standartların bugünkü modern kalite yönetim anlayışı ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yerli ve yabancı yatırımcıların takdir ve güvenini kazanmıştır.

Bugüne kadar, Almanya, Hollanda, İtalya, İsrail, Mısır, Ukrayna, Türkmenistan menşeili müşteri ve yöneticiler ile uluslararası standartlarda proje ve yatırım işlerini tamamlamış ve devam etmektedir.

 

 

 

Misyonumuz

Topcu İnşaat, dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşam ve istihdama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapı imzamızdır.

Vizyonumuz

Topcu İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde endüstriyel, ticari ve konut projelerinde önde gelen marka olmayı hedeflemektedir. Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır. İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.