Topçu İnşaat | Antalya Topçu İnşaat IFTC 1. ETAP TEK ÜNİTE SİMÜLATÖR BİNASI Projesi

IFTC 1. ETAP TEK ÜNİTE SİMÜLATÖR BİNASI

PROJE HAKKINDA

Gözen Holding, 35 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle Gözen Holding; Gözen Havacılık Hizmetleri, Freebird Havayolları, Gözen Güvenlik Hizmetleri, Free Bird Seyahat Acentası, IFTC Uluslararası Uçuş Eğitim Merkezi ve Flydog K9 Hizmetleri şirketlerini çatısı altında toplamış ve bünyesinde 2.000’den fazla personeli ile havacılık ve turizm sektör faaliyetlerine devam eden şirketler topluluğudur.

2012 yılından beri TOPÇU inşaat Gözen Holding’e projelendirme ve taahhüt hizmetinde bulunmaktadır. Topçu inşaat 2015 yılında Antalya Serbest bölgesinde 6180 m2 alana 1. Etabı olarak tasarlanan ve 2 kattan oluşan yapı 420m2 lik yapı 10.75 metre yüksekliğindedir. IFTC uçuş simülatör binası geri dönüşebilir malzemelerin kullanıldığı, kendi elektriğini kendi üretebilen, içinde simülatör eğitim ünitesi odası, brifing odaları, bilgi işlem, teknik oda, tamir bakım odası v.b benzeri birimleri içermektedir.

TOPÇU inşaat AFSC uçuş simülatör bina projesini anahtar teslimi projelendirme ve proje uygulamalarını tamamlayarak destek olmuştur. 

 

02. Detaylar

Proje

  1. ETAP IFTC Uçuş Simülatör Binası İnşaatı

Yatırımcı

IFTC Uçuş Simülatör Özel Eğitim Hizmetleri A.Ş

Başlangıç Tarih

5 Mart 2012

 Bitiş Tarih

13 Eylül 2012

Konumu

Serbest Bölge - Antalya

İnşaat Alanı

420 m2

İşin Kapsamı

Anahtar Teslim Uygulama