Hakkımızda

Yatırımcı firmalara mühendislik ve inşaat taahhüt hizmeti veren firmamız Topçu İnşaat, 50 yıldan fazla ticari geçmişi ile yurtiçinde ve zaman zaman müşterilerinden gelen talep ile yurtdışında faaliyetini aktif ve etkin olarak sürdürmektedir.

Yatırımcının ihtiyaçlarına uygun mimari ve mühendislik çözümleri sunarak, güncel teknolojinin sunduğu yenilikçi tasarım ve yapı tekniği ile endüstriyel sanayi tesislerinin anahtar teslimi yapımında sektörde öncü konumundadır.

Deneyimli uzman çalışanları, dünyadaki gelişmeleri takip eden yenilikçi vizyonu, inşaat ve standartların bugünkü modern kalite yönetim anlayışı ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yerli ve yabancı yatırımcıların takdir ve güvenini kazanmıştır.

Bugüne kadar, Almanya, Hollanda, İtalya, İsrail, Mısır, Ukrayna, Türkmenistan firmaları ile uluslar arası standartlarda proje ve yatırım işlerini tamamlamış ve devam etmektedir.

2018 Mart ayında tamamladığımız yaklaşık 900 m2 lik yeni modern ofis binamızda, yatırımcıların yeni projeleri ile faaliyetimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Serdar Topçu
Genel Müdür
Scroll to Top