Hakkımızda.

Bir Mimarlık Bürosu İle 1969 Yılında, Bölgesindeki Resmi Kurum Ve Özel Sektörün İhtiyacı Olan Yapıların Mimari Proje, Kontrollük Ve Müşavirlik Hizmetleri Sunarak Faaliyetine Başlamıştır Topçu İnşaat. Bugüne Kadar Tamamladığı 200.000 M2 Den Fazla Anahtar Teslimi İnşaat Taahhüt Hizmetleri İle 50 Yılı Tamamlamış, Bölgesinde Kalite Ve Güvenin Arandığı Firma Olmuştur.

Yatırımcının İhtiyaçlarına Uygun Mimari Ve Mühendislik Çözümleri Sunarak, Güncel Teknolojinin Sunduğu Yenilikçi Tasarım Ve Yapı Tekniği İle Ticari, Konut, Endüstriyel Sanayi Tesisleri Yapımında Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Deneyimli Uzman Ekibi, Dünyadaki Gelişmeleri Takip Eden Yenilikçi Vizyonu, İnşaat Ve Standartların Bugünkü Modern Kalite Yönetim Anlayışı İle Müşteri Memnuniyetini İlke Edinerek, Yerli Ve Yabancı Yatırımcıların Takdir Ve Güvenini Kazanmıştır.

Yatırımcının Amaç Ve İhtiyaçlarının Karşılandığı Bina Ve Tesislerin Nasıl Yapılacağının İlkesini Ve Prensipilerini Tanımlayarak Yarının Çevreci Ve Sürdürülebilir Binalarını Uygulamak Faliyetmerinde Temel İlke Edinmiştir.

Bugüne Kadar, Almanya, Hollanda, İtalya, İsrail, Mısır, Ukrayna, Türkmenistan Menşeili Müşteri Ve Yöneticiler İle Uluslararası Standartlarda Proje Ve Yatırım İşlerini Tamamlamış Ve Devam Etmektedir.

Hakkımızda

Şirket Bilgisi

Şirket Adı Topçu İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.
Kurucusu Veli TOPÇU
Adres Etiler Mah 881 Sok. No:19 Muratpaşa/ANTALYA
Kuruluş Tarihi 25.07.1989
Sermayesi 800.000TL
Çalışan Sayısı 50-100 Kişi
Katalog İncelemek İçin Tıklayın

Takımımız ile tanışın.

Harikalar yaratan ekibimiz ile tanışın.